Śniadanie bio z BioKing.com.pl - artykuły śniadaniowe 15% taniej !

Published : 2018-02-15 10:16:51
Categories : Polecamy

*

Co dwa tygodnie możecie w naszym sklepie znaleźć tzw. dwutygodniówki, czyli promocje na niektóre z produktów. Ostatnio były to warzywa i owoce ekologiczne, teraz promujemy produkty śniadaniowe. Jeszcze do niedzieli wybrane produkty śniadaniowe w wersji ekologicznej możecie kupić 15% taniej:

*

A co sklep BioKing proponuje na śniadanie ? Oto, co znajdziecie w promocyjnym zestawie:

*

- pieczywo chrupkie z ciekawych mąk - EkoWital proponuje "deseczki" z mąk: amarantusowej, orkiszowej, czy nawet kasztanowej. Allos ma całą serię amarantusowego pieczywa z dodatkami. Można je zajadać z twarożkiem, albo na słodko z dżemem, czy powidłem. 

*

- płatki śniadaniowe Vitabella - ciekawe kombinacje czekolady, owoców i różnego rodzaju zbóż. "Bezglutenowcy" moga wybrać wersję z mąki ryżowej. Doskonale na śniadaniowym stole sprawdza się też musli - przepyszne, organiczne musli proponuje duńska firma Crispy Food, jak w porządnym musli można tam rzeczywiście znaleźć sporo orzechów, owoców i fajne chrupiące zboża. 

*

- napój z konopii - jeśli ktoś nie pije klasycznego mleka, może je zastąpić napojem z konopii. To ciekawostka, która zyskuje coraz większą popularność. Warto pamiętać, że akurat ten napój ma też bardzo niską zawartość cukru, więc jest doskonały dla cukrzyków. No i oczywiście osób z nietoleracją laktozy, bo jej nie zawiera. 

*

- czekolada na gorąco i miody - bardziej tradycyjne śniadanie to na przykład czekolada na gorąco i miód. Obydwa produkty bardzo zdrowe: miód to pozytywna dawka energii, czekolada z kolei to dawka magnezu. Przy takim połączeniu dostarczamy organizmowi i siły fizycznej i odporności psychicznej. 

*

- musy owocowe i powidło śliwkowe - może być świetnym dodatkiem do chrupkiego pieczywa, ale też do bagietki. Te w ekologicznej wersji mają domowy smak - to właściwie same owoce - przepyszne !

*

Bez względu na to, czy wolicie musli z mlekiem, czy kanapkę z dżemem, śniadanie zawsze warto jeść, bo to najważniejszy posiłek dnia. Daje energię na cały dzień, zmniejsza wieczorną "żarłoczność" i chroni przed wrzodami żołądka - a to tylko kilka jego zalet !

*

Share this content

Dodaj komentarz

 (z http://)