O nas
Od wielu lat pasjonujemy się nie tylko ekologicznym rolnictwem, ale również ekologicznym stylem życia. Z tej pasji wyrosła nasza własna marka Bioking, pod której szyldem prezentujemy naszym klientom organiczne warzywa i zioła. Dokładamy wszelkich starań, aby bez użycia środków chemicznych i nawozów wyprodukować rośliny o smaku sprzed lat. Pachnące, smaczne i przede wszystkim wolne od chemikaliów. Potwierdzeniem najwyższej jakości jest ekologiczny certyfikat nadany naszym wyrobom. Dzięki temu każdy konsument ma pewność, że je zdrowo.

Koncentrujemy się jednak nie tylko na naszej własnej produkcji, ale również na promowaniu zdrowego stylu życia. Jednocześnie nawiązujemy do polskiej tradycji,w której nie brak pysznej żywności, czy doskonałych trunków. Naszym klientom chcemy zaprezentować jak najszerszą ofertę produktów, dzięki którym można we własnym zakresie wyprodukować zdrową, ekologiczną żywność, domowy alkohol, czy założyć własny organczny ogród. Mamy nadzieję, że będziemy nie tylko sklepem, w którym wszyscy pasjonaci ekologii znajdą coś dla siebie, ale również miejscem, do którego powraca się po rady i wskazówki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Współpraca


Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy z niewielkimi, regionalnymi wytwórcami. Z przyjemnością zaprezentujemy Wasze wyroby szerszej grupie odbiorców i aktywnie włączymy się w promowanie tego, co ekologiczne i zdrowe. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt.


Informacje o firmie


Arkadia Arkadiusz Piela
ul. Krakowska 14
35-111 Rzeszów
tel. 664 060 116
email: [email protected]