Nasz sklep ekologiczny w Rzeszowie
Eko sklep stacjonarny BioKing

ul. Krakowska 14 (przy głownej drodze, obok apteki)

35-111 Rzeszów

tel. 664 060 116

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - 9.00 - 17.00
Wtorek - 9.00 - 19.00
Środa - 9.00 - 19.00
Czwartek - 9.00 - 19.00
Piątek - 9.00 - 19.00
Sobota - 9.00 - 14.00
Niedziela - zamknięte


ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE O WARTOŚCI MINIMUM 60 ZŁOTYCH, A ZAKUPY DOWIEZIEMY CI DO DOMU - GRATIS !!!
Darmowy dowóz zakupów jedynie na terenie Rzeszowa


Zapraszamy do naszego sklepu ekologicznego, który jest jednym z największych i najlepiej zaopatrzonych w Rzeszowie. Znajdziecie u nas Państwo:

  • ekologiczną żywność - mamy w ofercie mąki, kasze, makarony, ziarna, suszone owoce, soki i wiele innych produktów, idealnych w diecie wegańskiej i wegetariańskiej;
  • zioła i herbaty - wyjątkowy dział naszego sklepu, w którym znaleźć można mieszanki z całego świata: zarówno Wschodu, jak i Zachodu;
  • żywność bezglutenowa - jesteśmy jednym z najlepiej zaopatrzonych, rzeszowskich sklepów, jeśli chodzi o żywność dla osób z celiakią;
  • warzywa i zioła - warzywa i zioła naszej produkcji, ale także dostarczane przez okolicznych eko-producentów;
  • pieczywo - stale poszerzamy ofertę o chleby pieczone w sposób naturalny i zdrowy. 

CO ZNAJDZIESZ TYLKO W SKLEPIE STACJONARNYM ?


  • Przede wszystkim pyszne pieczywo ekologiczne od regionalnych dostawców. Największym powodzeniem cieszą się chleby z pieca opalanego drewnem. Do wyboru mamy trzy wersje: chleb żytni, żytni z ziarnami oraz chleb jasny (mieszanka mąki żytniej i pszennej).


  • Oprócz pieczywa można się u nas zaopatrzyć również w organiczne warzywa. Wiosną, latem i jesienią proponujemy naszym klientom własne warzywa i zioła. Absolutnym hitem jest świeża bazylia w kilku różnych odmianach. Jednak  najwięcej serc naszych klientów zdobyły pomidory i papryki.


  • Pomidory są naszą absolutną specjalnością. Mamy w ofercie - w zależności od sezonu - nawet do kilkunastu różnych odmian pomidorów, w tym również gatunki rzadko w Polsce spotykane. Papryki z kolei to różne odmiany ostrych papryczek świata - od gatunków z Nepalu, przez południe Europy aż po Meksyk. 


MIĘSO I WĘDLINY Z POŁONINY LESKO

  • Przyjmujemy zamówienia na mięso z Połoniny Lesko. Najwyższej jakości towar, pochodzący ze zwierząt z małych gospodarstw bieszczadzkich. W ofercie: cielęcina, jagnięcina oraz baranina. Pełną ofertę mięs możecie Państwo znaleźć w naszym sklepie internetowym. Mięso zamówione w poprzednim tygodniu do odebrania w środę następnego tygodnia. Przy większych zamówieniach dowozimy towar do domu. 


KURCZAKI EKOLOGICZNE Z LIMEKO

  • Sprzedajemy także kurczaki ekologiczne z firmy Limeko. Aby zapewnić najwyższą jakość towaru, również przyjmujemy zamówienia z wyprzedzeniem. 


PEŁNA GAMA WARZYW I OWOCÓW EKOLOGICZNYCH !

  • Staramy się zapewnić Państwu stały i nieograniczony dostęp do warzyw i owoców ekologicznych przez cały rok. W warzywa "pierwszej potrzeby", takie jak ziemniaki, marchewka, pietruszka czy cebula zaopatrujemy się w ekologicznym gospodarstwie Pana Mariana Wójtowicza z Tułkowic koło Wiśniowej. To producent o wieloletnim doświadczeniu, jeden z pionierów ekologicznego rolnictwa w naszym regionie. 


  • Warzywa i owoce, które nie rosną w naszym klimacie, sprowadzamy bezpośrednio z hurtowni ekologicznej, dbając o to, aby były jak najświeższe. 


  • Zapraszamy !!!

*organiczne warzywa.jpg