Olej koperkowy zimnotłoczony Ol'vita

Niezwykle aromatyczny olej z nasion kopru włoskiego

Więcej szczegółów

24,50 zł

Olej koperkowy zimnotłoczony Ol'vita 

Niezwykle aromatyczny, wyjątkowy olej zimno tłoczony, który już przy użyciu małej porcji potrafi nadać niepowtarzalnego smaku potrawie. Pozyskiwany jest w wyniku tłoczenia na zimno nasion kopru ogrodowego. Bardzo ceniony przez osoby poszukujące wyjątkowych smaków i aromatów.

Olej koperkowy charakteryzuje wysoka zawartość tłuszczów nienasyconych (91 g/100 g).

Zastosowanie i zalecane spożycie: Ze względu na bardzo intensywny smak oleju koperkowego zaleca się mieszanie (rozcieńczanie) z innym zimno tłoczonym olejem, np. lnianym, słonecznikowym. Stosowany bezpośrednio w 100 % stężeniu stanowi idealną przyprawę do zup, sosów, dressingów. Z uwagi na fakt, iż olej koperkowy jest produktem 100 % naturalnym intensywność smaku, koloru i zapachu oleju może mieć zmienne nasilenie w poszczególnych partiach produktu.

Nie zaleca się podgrzewania oleju.

Sugerowana porcja to 1 łyżeczka/ dzień.

Opakowanie 100 ml zawiera 23 sugerowanych porcji produktu.

Przechowywanie: Ważne, aby olej przechowywany był w ciemnym, chłodnym miejscu. Po otwarciu w lodówce. W niskich temperaturach olej może tężeć i mętnieć. Jest to proces naturalny, w pełni odwracalny, niemający wpływu na jakość produktu.

Opakowanie: Butelka farmaceutyczna z brązowego szkła + nakrętka niekapek

Dostępne pojemności: 100 ml

Kraj pochodzenia: Węgry

Informacje o alergenach: W firmie Ol’Vita przetwarzane są surowce spożywcze będące alergenami. Dlatego produkt może zawierać: gluten, sezam, soję, orzechy: arachidowe, laskowe, włoskie, makadamia, migdały.

DANE PRODUKTU:

Producent: Ol'vita Krzysztof Dziaduch
Kraj producenta: Polska
Składniki: Olej koperkowy zimno tłoczony, nieoczyszczony, nierafinowany
Wartość odżywcza w 100g: wartość energetyczna 3700 kJ(900 kcal), tłuszcz 100g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 9 g, jednonienasycone 40 g, wielonienasycone 42 g, węglowodany 0 g, w tym cukry 0 g, białko 0 g, sól 0 g
Wartość odżywcza w 1 porcji 1 łyżeczka (4 g): wartość energetyczna 148 kJ(36 kcal), tłuszcz 4 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g, jednonienasycone 2 g, wielonienasycone 2 g, węglowodany 0 g, w tym cukry 0 g, białko 0 g, sól 0 g


Czy wiesz, że ....

- olej koperkowy delikatnie łagodzi nadwasotę.

Wystawiamy faktury VAT i paragony.

Napisz swoją opinię

Olej koperkowy zimnotłoczony Ol'vita

Olej koperkowy zimnotłoczony Ol'vita

Niezwykle aromatyczny olej z nasion kopru włoskiego

Napisz swoją opinię

30 inne produkty z tej samej kategorii

Poprzedni Następna