Banany ekologiczne bio Bio Planet

Banany organiczne z plantacji ekologicznej na Dominikanie

Więcej szczegółów

  • 270079

Obniżka!

4,92 zł

-20%

6,15 zł

Banany ekologiczne

Ekologiczne banany uprawiane zgodnie z wymaganiami certyfikatu europejskiego. Ich pochodzenie gwarantuje, że są wolne od zanieczyszczeń chemicznych.

Banany sprzedawane na tackach - na jednej tacce znajdują się 3 banany - około 0,5 kg). Ostateczna cena zależy od dokładnej wagi towaru.  

W przypadku zakupu warzyw lub owoców, a więc produktów o zmiennej wadze, automatycznie jest wybierana dla Państwa opcja wysyłki za pobraniem (płacicie Państwo za zakupy przy odbieraniu przesyłki). Wynika to z tego, że nie możemy z góry określić dokładnej wagi towaru, a więc jego ostatecznej ceny. Cena tych produktów jest więc określana szacunkowo i może się nieco wahać.

Uwaga: zamówienia złożone do poniedziałku do godziny 14 są realizowane we wtorek. Natomiast zamówienia złożone po godzinie 14 w poniedziałek, są realizowane w czwartek.

DANE PRODUKTU:

Dystrybutor: Bio Planet S.A.
Cena za: 1 tackę (na 1 tacce 3 banany - około 0,5 kg)
Dla kogo: produkt wegetariański
Symbol: 270079 

Czy wiesz, że ....

- rocznie na świecie zjadanych jest ponad 100 milardów bananów. Pod względem wielkości zbiorów, zajmują 4 miejsce, zaraz po pszenicy, ryżu i kukurydzy;

- najwięcej bananów na świecie zjadają Ugandyjczycy. Mieszkaniec Ugandy zjada przeciętnie 250 kilogramów tych owoców rocznie.

Wystawiamy faktury VAT i paragony.

Napisz swoją opinię

Banany ekologiczne bio Bio Planet

Banany ekologiczne bio Bio Planet

Banany organiczne z plantacji ekologicznej na Dominikanie

Napisz swoją opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Related articles on blog

20 inne produkty z tej samej kategorii