Tabletki do zmywarki Gron Balance

Tabletki do zmywarki

Więcej szczegółów

  • 5701410387150

80,00 zł

Tabletki do zmywarki Gron Balance

Następujące przedmioty nie nadają się do mycia w zmywarce: Kryształy zawierające ołów, stara i ręcznie malowana porcelana zawierająca ołów, dekorowane szkło, sztućce z rączkami z kości słoniowej lub drewna, kolorowe aluminium, materiały, które nie są odporne na temperatury powyżej 70 ° C, np. niektóre rodzaje tworzyw sztucznych. Małe plamy rdzy na sztućcach mogą wynikać z pęknięcia zewnętrznej powłoki koszyka urządzenia, powodując wnikanie wody i rdzewienie, lub z powodu znajdowania się w zmywarce przedmiotów zmywarki ze stali rdzewnej. Rdzę zazwyczaj można usnąć przez polerowanie. Nie nadają się do zmywarek do użytku profesjonalnego.

SPOSÓB UŻYCIA

Skuteczne od 50 ˚C. NIE wyciągać tabletki z folii, ale włożyć ją do suchego dozownika. Zamknąć pokrywę. Nigdy nie umieszczać tabletki bezpośrednio na dnie zmywarki, ponieważ może to pogorszyć wynik zmywania. Uruchomić zmywarkę na wybranym programie. Zamknąć opakowanie. Grøn Balance All-in-One są skuteczne w średnio twardej wodzie. Jeśli twardość wody przekracza 15°dH zaleca się stosowanie w zmywarce środka do zmiękczania wody i soli.

UWAGI W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Powodują poważne podrażnienie oczu

W PRZYPADKU KONTAKTU Z OCZAMI:

Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Usunąć soczewki kontaktowe, jeśli można to łatwo zrobić. Kontynuować płukanie. Jeśli podrażnienie oczu utrzymuje się: Uzyskać pomoc lekarską. Jeśli potrzebujesz pomocy medycznej, zabierz ze sobą opakowanie lub etykietę.

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w chłodnym i suchym miejscu.

DANE PRODUKTU:

Producent: DAGROFA LOGISITK A/S, TORVARER MORUPVEJ 2-4, 7400 HERNING
Składniki: 55 – 15 % Wybielacz na bazie tlenu (Sodium Carbonate Peroxide), < 5 % Polikarboksylan (Sodium Polyacrylate, Sodium Acrylate Copolymer), niejonowy środek powierzchniowo czynny ( Fatty Alcohol Alkoxylate), enzymy ( Amylase, Subtilisin), Sodium Citrate Dihydrate, Sodium Carbonate, Aqua, TAED, PEG-75, Sodium Silicate, Brassica Napus Seed Oil, Bentonite.
Opakowanie: 100 sztuk

Czy wiesz, że ....

- pierwsza prymitywna zmywarka powstała w połowie XIX wieku.

Wystawiamy faktury VAT i paragony.

Napisz swoją opinię

Tabletki do zmywarki Gron Balance

Tabletki do zmywarki Gron Balance

Tabletki do zmywarki

Napisz swoją opinię

24 inne produkty z tej samej kategorii