BiCaps witamina C 1000 mg kapsułki ForMeds

Witamina C w kapsułkach

Więcej szczegółów

  • 5902768866629

30,50 zł

BiCaps witamina C 1000 mg kapsułki ForMeds

Lewostronna witamina otrzymywana w procesie fermentacji. Opakowana w kapsułki z roślinnego pullulanu. Jedna kapsułka zawiera 1000 mg witaminy C. 

BiCaps to seria najwyższej jakości suplementów. W składzie nie ma żadnych zbędnych substancji dodatkowych: wypełniaczy, przeciwzbrylaczy, zagęstników, barwników, czy konserwantów (stearynianu magnezu, dwutlenku krzemu, dwutlenku tytanu itp.). Innowacyjny jest sposób podania suplementów: kapsułki wykonano z pullulanu (materiał roślinny) oraz wody. Opakowania są wyrabiane z ze składników roślinnych, odnawialnych, bez użycia GMO. Etykiety to również materiał biodegradowalny.

SPOSÓB UŻYCIA Spożyć 1 kapsułkę 1 raz dziennie w trakcie posiłku. Ilość kapsułek w opakowaniu: 60. Ilość porcji w opakowaniu: 60. Zawartość opakowania netto: 60 g. Zawartość 1 kapsułki netto: 1 000 mg.

DANE PRODUKTU:

Producent: Formeds sp. z o.o.
Składniki: witamina C (kwas L-askorbinowy), pullulan (otoczka kapsułki)
Składniki w 1 kapsułce (porcja dzienna): Witamina C- 1 000 mg (1 250 % dziennego referencyjnego zapotrzebowania). 
Środki ostrożności: nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Osoby mające predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujące na kamicę nerkową powinny skonsultować się z lekarzem przed spożyciem produktu. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. 
Opakowanie: 60 kapsułek

Czy wiesz, że ....

- witamina C jest najbardziej wrażliwą z witamin - szybko ulega rozpadowi pod wpływem wysokiej temperatury, światła, czy nawet powietrza. 

Wystawiamy faktury VAT i paragony.

Napisz swoją opinię

BiCaps witamina C 1000 mg kapsułki ForMeds

BiCaps witamina C 1000 mg kapsułki ForMeds

Witamina C w kapsułkach

Napisz swoją opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty z tej samej kategorii