Pestki winogron ekstrakt 95% OPC Pharmovit

Ekstrakt z pestek winogron

Więcej szczegółów

  • 5902811232593

51,80 zł

Pestki winogron ekstrakt 95% OPC Pharmovit

Ekstrakt z pestek winogron zawierający 95% OPC. To oligomeryczne proantocyjanidy, które są bardzo silnymi antyoksydantami. Spowalniają starzenie komórek, redukują ilość wolnych rodników, ogólnie wzmacniają organizm.

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: Spożywać 1 kapsułkę dziennie. Popić wodą (250 ml). Zalecana porcja dzienna to 1 kapsułka.

Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. 

DANE PRODUKTU:

Producent: PharmoVit sp. z o.o. sp. k.
Kraj producenta: Polska
Składniki: ekstrakt z pestek winogron standaryzowany na 95% oligomerycznych proantocyjanidyn (OPC); mikronizowane wytłoki jabłkowe; żelatyna 
Składniki w porcji dziennej (1 kapsułka): Ekstrakt z pestek winogron 250 mg,  - w tym oligomeryczne proantocyjanidyny 237,50 mg, Mikronizowane wytłoki jabłkowe 100 mg
Opakowanie: 90 kapsułek

Czy wiesz, że ....

- pestki winogron poleca się zażywać dla wzmocnienia naczyń krwionośnych, na przykład przy żylakach. 

Wystawiamy faktury VAT i paragony.

Napisz swoją opinię

Pestki winogron ekstrakt 95% OPC Pharmovit

Pestki winogron ekstrakt 95% OPC Pharmovit

Ekstrakt z pestek winogron

Napisz swoją opinię

30 inne produkty z tej samej kategorii